Terug naar overzicht | 05 november 2024

Nieuwbouwwijk het E-veld in Terheijden officieel geopend!

De door ons ontwikkelde en gebouwde nieuwbouwwijk het E-veld in Terheijden is officieel geopend! Het project bestaat uit 46 woningen – zowel koop- als huurwoningen – met verschillende woningtypes voor jong en oud.

Natuur en duurzaamheid

De woningen zijn gebouwd met extra aandacht voor natuur en duurzaamheid. In het prachtig aangelegde openbare groengebied én in de gevels van de woningen zijn nestkasten gemaakt voor verschillende diersoorten. Als geste is daar een mooi insectenhotel aan toegevoegd!

Geste

Wethouder van de gemeente Drimmelen Tim Simons en bewoonster Thea van Meggelen hebben de wijk officieel geopend met het onthullen van het insectenhotel. Een gezellige avond met bewoners, bouwers en betrokkenen met catering verzorgd door Vermeulen Catering en een heerlijk frietje van Shirley’s Friture volgde.

Meer nieuws

27 mei 2026

Renovatie ’t Sluiske gestart!

Renovatie ’t Sluiske gestart!

20 mei 2026

Bezoek Doe-klas aan Zwaluwe!

Bezoek Doe-klas aan Zwaluwe!

30 april 2026

Zwaluwe Prefab produceert en levert FutuRoof voor nieuwbouwwijk

Zwaluwe Prefab produceert en levert FutuRoof voor nieuwbouwwijk