Terug naar overzicht | 21 maart 2025

Eerste houtbouw elementen met biobased isolatie onderweg naar de bouwplaats!

In de Week van de Circulaire Economie zijn onze eerste houtbouw elementen met biobased isolatie onderweg naar de bouwplaats van Maas-Jacobs en Thuisvester in Zundert. Hoe mooi valt dat samen!

Circulair innoveren en ondernemen

De houtbouw elementen zijn gevuld met lokaal geteelde biobased isolatie, gemaakt van planten en natuurlijke elementen. Ontwikkeld en gerealiseerd door het team van Zwaluwe Prefab op onze productielocatie in Hooge Zwaluwe. Circulair innoveren en ondernemen doen we trouwens niet alleen tijdens de week van de Circulaire Economie. We doen het 365 dagen per jaar. Het zijn strategische thema’s binnen onze bedrijven, terug te lezen in ons #jaarverslag! Want minder CO2-uitstoot is beter voor de mens en de natuur!

Interesse?

Wist je dat we voor jouw bedrijf ook biobased houtbouw elementen kunnen maken. Geïnteresseerd? Neem contact op Ari Stevens of Eric van Ginneken.

Meer nieuws

30 april 2026

Zwaluwe Prefab produceert en levert FutuRoof voor nieuwbouwwijk

Zwaluwe Prefab produceert en levert FutuRoof voor nieuwbouwwijk

16 april 2026

Start groot onderhoud 222 huurwoningen Banakkers in Etten-Leur

Start groot onderhoud 222 huurwoningen Banakkers in Etten-Leur

03 april 2026

Ketensamenwerking Alwel met vijf jaar verlengd!

Ketensamenwerking Alwel met vijf jaar verlengd!