Nieuwbouw van 50 huur- en koopwoningen
Voor deze nieuwe uitbreidingsfase bundelt Zwaluwe de krachten met woningcorporatie Stadlander om Buiten de Veste fase 3b te realiseren. Dit plan omvat 17 koopwoningen en 33 huurwoningen en is tot stand gekomen in nauwe samenwerking met de gemeente Steenbergen. Het plan is ontwikkeld waarbij natuurinclusief en klimaatadaptief wonen centraal staat. Alle 50 woningen zijn ontworpen met oog voor woonplezier, comfort en duurzaamheid. De getoonde impressies van Quadrant Architecten geven een goed beeld van de sfeer en uitstraling van de toekomstige koop- en huurwoningen.
Binnen dit nieuwbouwplan worden 17 koopwoningen gerealiseerd in diverse prijscategorieën. Het aanbod bestaat uit:
Alle koopwoningen beschikken over een eigen oprit met ruimte voor minimaal één auto.
De bouw van de woningen is inmiddels in volle gang. Op de bouwplaats wordt hard gewerkt om de woningen volgens planning te realiseren.
De 33 huurwoningen worden verhuurd via woningcorporatie Stadlander. De verhuur start naar verwachting begin 2026 via Zuidwestwonen.nl.
|
Status
In uitvoering |
|
Plaats
Steenbergen |
|
Architect
Quadrant Architecten BNA |
|
Opdrachtgever
Stadlander en Zwaluwe Ontwikkeling |
|
Expertises
Nieuwbouw |